BAYANLARA ÖZEL SPORLAR

Günümüz dünyası erkekler için bile fazla yorucu iken,bayanlar için bir hayli zor bir dünya.Günlük yasamda ev hanımlığının yanısıra oldukca farklı alanda faaliyet gösteren bayanlar,ülkemizde bu iş yükünün ağırlığını üzerlerinden atabilecek sağlık ve spor merkezlerini bulmakta zorlanıyorlar.Heleki temiz ve nezih bir ortamda maximum güvenle spor yapabilecekleri merkezler neredeyse yok.

Biz Oceansavip olarak bayanların bu ihtiyacına cevap veriyoruz.Özellikle savunma sanatlarında sözsahibi eğitmenlerimizle hem kendinizi koruyacagınız teknik sistemler calısabilirsiniz hemde tamamen istediğiniz fiziğe kavusmak için özel antreman programlarına katılabilirsiniz.

Üstelik tamamen vip ayrıcalığıyla! 

Gücünüze güç,tarzınıza tarz katmak için sizide ailemizin bir ferdi olmaya davet ediyoruz.

Bayanlara özel programlarımız;

*PİLATES

*FİTNESS

*ZAYIFLAMA VE FORM TUTMA

*BOX

*KİCKBOX

*WİNG TSUN

*YAKIN SAVUNMA

*ESCRİMA

*AİKİDO

 

Özel Dersler

Her ne kadar günümüzde özel ders fiyatları biraz fazla olsa da öğrencilerin aldığı verim çok daha fazladır. Özel ders almanın en büyük ayrıcalığı tek bir kişiye odaklı ders anlatımıdır. Burada bir antrenör sadece bir öğrenciye ders anlattığından onun düzeyine göre başlar ve ilerler. Onun anlayacağı şekilde konulara değinir ve kişinin o konuyu en iyi şekilde anlayabilmesini sağlar. Konu eksiklerini tam anlamıyla kapattırır ve kısa sürede konuları daha iyi yapabilmesine olanak sağlar.Sizlerde eğitmenlerimizden teke tek yada 2,3 veya 4 kişilik özel gruplar halinde kendi arkadaslarınızla dersler alabilir ve cok daha kısa sürede kendinizi geliştirebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için bize ulasabilirsiniz.

Personal Training

Personal Training, profesyonel eğitmenler tarafından kişiye özel egzersiz programları hazırlanarak, antrenman süresince eğitmen ile bire bir uygulanmasıdır.Personal trainer, kişilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için egzersiz planı hazırlarken standart programlardan farklı bir yol izler ve kişinin tam ihtiyacı olanı karsılamaya çalışır.


3343   16 Eylül 2017